Na sygnale

25-latek Fordonu wpadł z narkotykami

Patrol z Fordonu zatrzymał 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna uciekał przed  funkcjonariuszami. Policjanci zabezpieczyli należącą do niego marihuanę. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.    

W sobotę po południu policjanci z Fordonu patrolując teren przy ulicy Okulickiego  zauważyli w zaroślach trzech mężczyzn.  W tym momencie jedna z osób na widok mundurowych zabrała stojący przy nim słoik i zaczęła uciekać. Patrol ruszył za nim w pościg. W trakcie ucieczki, mężczyzna wyciągnął ze słoika woreczek i wyrzucił na ziemię.

Policjanci zatrzymali uciekiniera. Zabezpieczyli też wyrzucony przez niego woreczek z marihuaną. Zatrzymany 25-latek został dowieziony do fordońskiego komisariatu. Z tej ilości marihuany  można by było zrobić ponad 20 porcji narkotyku. Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker