Na sygnale

Kierujący motocyklem marki Yamacha zginął po zderzeniu z VW

26 – latek trafił do szpitala, gdzie zmarł na skutek odniesionych obrażeń

 Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Toruniu poszukują świadków, którzy mogą mieć wiedzę na temat sprawcy i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj  w Chełmży . Kierujący VW typu combi koloru srebrnego jadąc  w kierunku miejscowości Skąpe na wysokości  podczas manewru wyprzedzania zajechał drogę kierującemu motocyklem marki Yamacha.

 Kierujący VW typu combi koloru srebrnego jadąc ulicą Trakt od strony centrum miasta w kierunku miejscowości Skąpe na wysokości posesji nr 2 podczas manewru wyprzedzania.  Zajechał drogę kierującemu motocyklem marki Yamacha.  Motocyklista w tym czasie był już w trakcie wyprzedzania dwóch pojazdów, w tym właśnie pojazdu marki VW. Motocyklista chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na lewe pobocze drogi . Wpadł w poślizg, a następnie przewrócił się i uderzył w barierę energochłonną. Kierujący motorem 26 – latek trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

-Świadków tego wypadku, bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, które mogłyby przyczynić się do ustalenia tożsamości kierującego pojazdem marki VW prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17 lub telefonicznie pod numerem: 56-641- 23-68 (69) lub 112 – apeluje kom. Marta Nawrocka, Komenda Miejska Policji w Toruniu

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker