Na sygnale

Mężczyzna włamał się do domku jednorodzinnego. Pomagała mu jego konkubina

Obojgu grozi teraz do 10 lat więzienia

Kryminalni z Chełmży ustalili kto stoi za włamaniem do domu jednorodzinnego w Łysomicach.  Zatrzymali 33-letniego mężczyznę i jego 27-letnią konkubinę.  W ich mieszkaniu policjanci natrafili na amfetaminę i marihuanę. Kobieta już usłyszała zarzuty za pomocnictwo we włamaniu. Mężczyzna odpowie za włamanie i posiadanie narkotyków. Obojgu grozi teraz do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Chełmży zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy mają związek z włamaniem do domku jednorodzinnego w Łysomicach. Do tego zdarzenia doszło pod koniec marca tego roku. Sprawca wybił szybę i w ten sposób dostał się do domu. Z wnętrza skradł sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia i rower. Straty wyniosły kilkanaście tysięcy złotych.

Kryminalni wytypowali osoby, które mogły stać za tym włamaniem. Zatrzymany 33-latek wyniósł rzeczy z domu.  Jego 27-letnia konkubina pomagał mu je ukryć. Podczas przeszukania ich miejsca zamieszkania policjanci natrafili na amfetaminę i marihuanę. Kryminalni odzyskali także znaczną część skradzionego mienia. 27-latka już usłyszała zarzuty za pomocnictwo we włamaniu. 33-latek jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty za włamanie i posiadanie narkotyków – informuje  mł. asp. Wojciech Chrostowski Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker