Na sygnale

Mężczyzna włamał się do domku jednorodzinnego. Pomagała mu jego konkubina

Obojgu grozi teraz do 10 lat więzienia

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni z Chełmży ustalili kto stoi za włamaniem do domu jednorodzinnego w Łysomicach.  Zatrzymali 33-letniego mężczyznę i jego 27-letnią konkubinę.  W ich mieszkaniu policjanci natrafili na amfetaminę i marihuanę. Kobieta już usłyszała zarzuty za pomocnictwo we włamaniu. Mężczyzna odpowie za włamanie i posiadanie narkotyków. Obojgu grozi teraz do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Chełmży zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy mają związek z włamaniem do domku jednorodzinnego w Łysomicach. Do tego zdarzenia doszło pod koniec marca tego roku. Sprawca wybił szybę i w ten sposób dostał się do domu. Z wnętrza skradł sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia i rower. Straty wyniosły kilkanaście tysięcy złotych.

Kryminalni wytypowali osoby, które mogły stać za tym włamaniem. Zatrzymany 33-latek wyniósł rzeczy z domu.  Jego 27-letnia konkubina pomagał mu je ukryć. Podczas przeszukania ich miejsca zamieszkania policjanci natrafili na amfetaminę i marihuanę. Kryminalni odzyskali także znaczną część skradzionego mienia. 27-latka już usłyszała zarzuty za pomocnictwo we włamaniu. 33-latek jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty za włamanie i posiadanie narkotyków – informuje  mł. asp. Wojciech Chrostowski Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker