Na sygnale

Bez prawa jazdy i po pijanemu 35-latka staranowała VW ogrodzenie działek

Nie posiadająca prawa jazdy i pijana 35-latka  kierująca Volkswagenem uderzyła w bramę ogrodzenia  ogródków działkowych. Okazało się, że 35-latka miała ponad 2 promile alkoholu. Lekkomyślna kobieta za swoje czyny odpowie przed sądem.

W sobotę lekkomyślna kobieta postanowiła sprawdzić swoje umiejętności jazdy samochodem. Wsiadła za kierownicę Volkswagena pomimo tego, że nie posiadała prawa jazdy.  Wcześniej spożywała alkohol. Jazdę bardzo szybko jednak zakończyła uderzając w bramę ogrodzenia jednej z działek. Efektem tej kilkumetrowej bezmyślnej podróży było uszkodzenie pojazdu i zniszczenie bramy ogrodzenia. Na szczęście kobieta wyszła cało z opresji.

  –Volkswagenem kierowała 35-latka która miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazda bez prawa jazdy i spowodowanie zdarzenia drogowego to przestępstwo i wykroczenia, za które będzie odpowiadała 35-latka przed sądem – informuje asp. sztab. Jacek Jeleniewski,Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker