Na sygnale

Śmiertelny wypadek drogowy we Włocławku. Autobus MZK zderzył się z Chevroletem

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci z Włocławka, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś ok. godz. 06.00  na ul. Kapitulnej we Włocławku. W wyniku zderzenia się pojazdu osobowego Chevrolet z autobusem MZK 49-latka prowadząca „osobówkę” poniosła śmierć na miejscu, natomiast 6 osób z autobusu trafiło do szpitala na badania.

 Wysłani na miejsce mundurowi zabezpieczyli rejon wypadku oraz wyznaczyli objazdy zablokowanej całkowicie ulicy Kapitulnej. Po zakończonych działaniach ratowniczych policjanci, pod nadzorem prokuratora, rozpoczęli czynności, które pozwoliły ustalić przebieg zaistniałego zdarzenia.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-letnia kierująca Chevroletem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu.Zderzyła się z  autobusem komunikacji miejskiej. W wyniku zdarzenia kierująca Chryslerem poniosła śmierć na miejscu.  6 osób z autobusu trafiło do szpitala na badania. 60-latek kierujący autobusem był trzeźwy – informuje sierż. Tomasz Tomaszewski Zespół Komunikacji Społecznej Komenda Miejska Policji we Włocławku.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker