Na sygnale

Pijany kierujący YAMAHĄ uderzył w VW i „egzaminacyjną” Toyotę

W Grudziądzu motocyklista uderzył w dwa samochody VW i TOYOTĘ.. Ranny 36-letni kierowca YAMAHY trafił do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku nie wymagali pomocy medycznej.  Kierowca YAMAHY miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna już stracił prawo jazdy.

W środę kierujący motocyklem marki YAMAHA uderzył w VW, odbił się od niego uderzając jeszcze w jadącą obok „egzaminacyjną” TOYOTĘ.  Wszystkie pojazdy jechały w tym samym kierunku. W zdarzeniu ranny został kierowca jednośladu. 36-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Okazało się wtedy, że mężczyzna prowadzący motocykl jest pijany. Zbadany jeszcze na miejsce zdarzenia kierowca YAMAHY miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

W zdarzeniu uczestniczył pojazd z ośrodka egzaminowania kierowców, którym odbywał się egzamin. Z pewnością to dodatkowy stres dla kandydatki do uzyskania prawa jazdy. Egzamin nie mógł być kontynuowany, a Pani będzie musiała ponownie przystąpić do zdawania testu jazdy – informuje asp. sztab. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker