Na sygnale

Funkcjonariusze zabezpieczyli u 29-latka z Błonia marihuanę o wartości 68 tys. zł.

Bydgoscy policjanci zatrzymali 29-letniego  mieszkańca Bydgoszczy, który posiadał w domu narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości niemal 68 tysięcy złotych. W jego mieszkaniu były także sadzonki konopi indyjskich i inne przedmioty związane z przestępczym procederem.

W miniony poniedziałek policjanci  pojechali pod wskazany adres. W jednym z pomieszczeń w domu mundurowi ujawnili łącznie ponad 1,3 kg suszu  marihuany o czarnorynkowej wartości niemal 68 tysięcy złotych. Można  z niej było przygotować ponad 1300 działek tego narkotyku. Ponadto policjanci zabezpieczyli tam 24 sadzonki konopi indyjskich, sprzęt, nawozy i inne środki chemiczne służące do ich uprawy, wagę elektroniczną oraz telefony komórkowe.

Ich 29-letni właściciel został zatrzymany. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Prokurator zdecydował, że bydgoszczanin zostaje objęty policyjnym dozorem i będzie musiał stawiać się w komisariacie.Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker