Na sygnale

Kulisy wczorajszej akcji kontrterrorystów na moście w Fordonie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni z KW Policji w Bydgoszczy zatrzymali wczoraj na moście w Fordonie bydgoszczanina u którego zabezpieczono ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków, w tym amfetaminę. Mężczyzna jechał samochodem DK 80  z kierunku Torunia. Obawiano się że Bydgoszczanin  może być agresywny i posiadać broń palną.  Sąd aresztował  35-latka na 3 miesiące.

W związku z tym policjanci pojechali w kierunku Torunia. W rejonie mostu fordońskiego zauważyli osobowy samochód, którym narkotyki miały być transportowane. Pojazd zatrzymano do kontroli przy współudziale funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Bydgoszczy. 

W aucie policjanci zabezpieczyli czarny worek foliowy, który ukryty był pod siedzeniem. Był  w nim blisko kilogram  amfetaminy. Ponadto była tam jeszcze sprasowana substancja koloru zielonego oraz tabletki koloru fioletowego. Bydgoszczanin został przewieziony do bydgoskiej komendy. Tam policjanci poddali go badaniu narkotesterem na zawartość narkotyków w organizmie. To dało wynik pozytywny dla kokainy. Nie wykluczone, że mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty, również te dotyczące prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego. Sąd  aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker