Na sygnale

Policjanci zatrzymali dwóch braci podejrzanych o kradzież słynnej szarfy z 53r.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni zatrzymali dwóch braci podejrzanych o kradzież słynnej szarfy za drużynowe wicemistrzostwo Polski na żużlu z 1953 roku. Policjanci odzyskali też skradzione mienie. Do namierzenia sprawców przyczyniła się między innymi publikacja wizerunków mężczyzn.  

Do zdarzenia doszło blisko dwa tygodnie temu podczas wystawy zorganizowanej na terenie Opery Nova. Wówczas została skradziona szarfa za drużynowe wicemistrzostwo Polski na żużlu z 1953 roku. Dla właściciela była to przede wszystkim bardzo cenna sentymentalnie rzecz uwieczniająca sukces sportowego wydarzenia.

-Na szczęście całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu budynku. Na nagraniu widać jak jeden z młodych mężczyzn odwiedzających wystawę, ubrany w niebisko-białą koszulkę i jasne krótkie spodenki, wykorzystując moment nieuwagi odwiedzających, zabrał szarfę z manekina i schował pod koszulkę. Dzisiaj  funkcjonariusze namierzyli podejrzewanych. Po południu zatrzymali do sprawy dwóch braci w wieku 31 i 23-lata. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Bracia zostali doprowadzeni do komisariatu. Grozi do 5 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker