Na sygnale

Czy znasz tego mężczyznę? Pomóż policji ująć tego zboczeńca! Udostępnij!

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach . Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą śledztwo w sprawie innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 8 maja 2019 roku przed godziną 17:00 w Bydgoszczy przy ulicy Nadrzecznej 3 na wysokości wejścia na teren RDK  „Związkowiec”. 

Sprawca w wieku około 20 lat, podbiegając do pokrzywdzonej i  dopuścił się „innej czynności seksualnej”. Kodeks karny tak określa  każdy kontakt cielesny o charakterze seksualnym, niebędący obcowaniem płciowym. Jest to także każda czynność o charakterze seksualnym, która zmierza do uzyskania pobudzenia seksualnego lub zaspokojenia potrzeby seksualnej przez osobę wykonującą ją osobę.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-588-13-76, a także całodobowo pod numerami 52-588-13-59 lub 112 –  apeluje kom. Przemysław Słomski
Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker