Na sygnale

Napadli na bydgoszczanina, gdy zwrócił im uwagę na ich zachowanie

Policjanci zatrzymali dwóch agresywnych mężczyzn podejrzanych o pobicie. 33 i 25-latek napadli na bydgoszczanina, gdy zwrócił im uwagę na ich zachowanie. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na ulicy Morcinka. Tam funkcjonariusze zastali pokrzywdzonego. Z jego relacji wynikało, że został pobity przez dwóch pijanych mężczyzn. Wszystko zaczęło się od zwrócenia im uwagi. Pokrzywdzony zauważył jak na jego prywatne auto jeden ze sprawców oddaje mocz.  Drugi  w tym czasie kopie w karoserię. Następnie po zwróceniu im uwagi został zaatakowany. Sprawcy oddalili się, gdy zorientowali się, że na miejsce jadą policjanci.

-Mundurowi sprawdzili okoliczne ulice. Pokrzywdzonemu została udzielona pomoc przez załogę pogotowia. Chwilę później funkcjonariusze otrzymali sygnał o napastnikach, którzy przebywają na placu zabaw za targowiskiem. 33 i 25-latek zostali zatrzymani i dowiezieni do policyjnego aresztu. Byli pijani i agresywni. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanym zarzut pobicia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker