Na sygnale

Prowadził FORDA mając we krwi ponad 3 promile alkoholu!

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji odpowie 40-letni mieszkaniec gm. Lipno. Policjanci ustalili, że mężczyzna mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie prowadził FORDA FOCUS. W miejscowości Kłokock stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Teraz poniesie konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania.

Wczoraj  doszło do kolizji drogowej w miejscowości Kłokock. Kierujący Fordem Focus  stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna doznał tylko lekkich obrażeń.  Policjanci zatrzymali już nietrzeźwemu kierującemu prawo jazdy. Wkrótce odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Grozi mu do 2 lat więzienia. Będzie musiał się także liczyć z orzeczeniem wobec niego zakazu prowadzenia pojazdów – informuje st. asp. Monika Grzelak, KPP Lipno.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker