Na sygnale

Do szpitala „na kogutach” i w policyjnej eskorcie

Policjanci pilotowali samochód aż do szpitala, gdzie kobiecie udzielono pomocy

Policjanci z Grudziądza zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego kierowcę Forda, który przekroczył dozwoloną prędkość. Jak się okazało mężczyzna wiózł do szpitala swoją synową, która wymagała natychmiastowej opieki medycznej. Policjanci po potwierdzeniu tej informacji pilotowali samochód aż do szpitala, gdzie kobiecie udzielono pomocy.

Do niecodziennej interwencji doszło wczoraj w Grudziądzu. Patrol ruchu drogowego zatrzymał do policyjnej kontroli kierującego Fordem 51-latka, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Jak się okazało, mężczyzna na tylnym siedzeniu przewoził swoją synową, która skarżyła się na silne bóle i wymiotowała.

Policjanci udzielili kierującemu instruktażu jak ma się zachowywać jako osoba pilotowana . Nakazali jazdę za nimi aż do szpitala, gdzie kobiecie została udzielona natychmiastowa pomoc. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z uwagi na stan wyższej konieczności oraz niekaralność w ruchu drogowym 51-latek został pouczony – informuje sierż. sztab. Maciej Szarzyński.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker