Na sygnale

Tragedia w Cerekwicy. Pijany kierowca Opla uderzył w drzewo. Nie żyje pasażer

Kierującemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności

Trzech młodych mężczyzn uczestniczyło w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę w miejscowości Cerekwica. Kierujący pojazdem marki Opel Vectra zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w drzewo wskutek czego śmierć na miejscu poniósł 27-letni pasażer pojazdu. Wstępne badania laboratoryjne wykazały, że kierowca był nietrzeźwy. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W sobotę  około godz. 22.45 w m. Cerekwica, gm. Żnin doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że pijany 28-latek kierując pojazdem marki Opel Vectra, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 27-letni pasażer opla. Drugi z pasażerów oraz kierowca pojazdu zostali przewiezieni do placówek medycznych.

Kierującemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz świadczenie pieniężne w kwocie nie mniejszej niż 10.000 zł.Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają żnińscy funkcjonariusze-informuje podinsp. Krzysztof Jaźwiński.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker