Na sygnale

Na posesji 36-latka znaleźli w foliowym namiocie małą plantację marihuany

Policjanci zabezpieczyli kilka krzewów konopi indyjskich oraz aparaturę do jej uprawy

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego odpowie za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Na posesji 36-latka policjanci znaleźli małą plantację marihuany składającą się z  kilku krzewów konopi indyjskich oraz aparaturę do jej uprawy. Za swoje postępowanie grozi „plantatorowi” do 3 lat więzienia.

Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na terenie powiatu bydgoskiego w jednym z domów może znajdować się plantacja marihuany. Funkcjonariusze wytypowali podejrzewanego. Następnie przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres.

Wieczorem zauważyli i wylegitymowali typowanego 36-latka. Z mężczyzną weszli na teren jego posesji. Tam okazało się, że w garażu ma w specjalnym namiocie małą plantację konopi indyjskich. Rośliny zostały zabezpieczone. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń domu znaleźli niewielkie ilości marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskich Wyżynach. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut uprawy konopi indyjskich oraz posiadania narkotyków.

Teraz według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Przemysław Słomski

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker