Na sygnale

Na posesji 36-latka znaleźli w foliowym namiocie małą plantację marihuany

Policjanci zabezpieczyli kilka krzewów konopi indyjskich oraz aparaturę do jej uprawy

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego odpowie za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Na posesji 36-latka policjanci znaleźli małą plantację marihuany składającą się z  kilku krzewów konopi indyjskich oraz aparaturę do jej uprawy. Za swoje postępowanie grozi „plantatorowi” do 3 lat więzienia.

Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na terenie powiatu bydgoskiego w jednym z domów może znajdować się plantacja marihuany. Funkcjonariusze wytypowali podejrzewanego. Następnie przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres.

Wieczorem zauważyli i wylegitymowali typowanego 36-latka. Z mężczyzną weszli na teren jego posesji. Tam okazało się, że w garażu ma w specjalnym namiocie małą plantację konopi indyjskich. Rośliny zostały zabezpieczone. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń domu znaleźli niewielkie ilości marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskich Wyżynach. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut uprawy konopi indyjskich oraz posiadania narkotyków.

Teraz według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Przemysław Słomski

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker