Na sygnale

Bydgoszcz. Areszt dla 19-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci zabezpieczyli  mieszkaniu 19-latka, mieszkańca śródmieścia, ponad 240 gramów amfetaminy w różnej postaci, niemal 40 gramów marihuany, 212 tabletek „ekstazy”. Bydgoszczanin został aresztowany przez sąd na 3 miesiące. Za tego typu przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec śródmieścia ma znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zastali podejrzewanego mężczyznę na jednej z ulic w centrum miasta. W tracie legitymowania jego zachowanie świadczyło o tym, że podejrzenia kryminalnych były słuszne. Podczas kontroli ujawnili przy nim dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku.

-Następnie policjanci, wraz z mężczyzną, pojechali do jego miejsca zamieszkania. Zabezpieczyli tam ponad 246 gramów amfetaminy w postaci proszku i brył,  15 woreczków strunowych z suszem roślinnym o łącznej wadze niemal 40 gramów oraz 212 tabletek ekstazy. Dowodami w sprawie będą również inne ujawnione przedmioty: waga elektroniczna, metalowa łyżeczka czy telefon komórkowy. Sędzia, po analizie materiałów sprawy, przychylił się do wniosku oskarżyciela i aresztował 19-latka na 3 miesiące – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker