Na sygnale

Sukces bydgoskiej policji. Zatrzymano 6 osób powiązanych z handlem narkotykami

Policjanci zabezpieczyli  ponad 4 kilogramy marihuany.  Zatrzymano 6 osób powiązanych przestępczość narkotykową

 

Policjantów zabezpieczyli ponad 4 kilogramów suszu roślinnego oraz 20 g amfetaminy.  Można by z nich  przygotować łącznie 4162 tzw. „działki” narkotyku o czarnorynkowej wartości ponad 200 tysięcy złotych.

Praca policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej  doprowadziła do zatrzymania 6 mężczyzn mających związek z przestępczością narkotykową. Jak wynika również z ustaleń, wszyscy zatrzymani mają związek ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

W jednym z mieszkań na Szwederowie kryminalni ujawnili  w plastikowej beczce ponad 4 kilogramy marihuany. Zabezpieczono tam również ponad 20 gramów amfetaminy.  Ich „właściciele” to 34 i 22-letni bydgoszczanie. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Ich 21-letni kompan również usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Kryminalni ujawnili przy nim 100 gramów marihuany. Pozostali trzej mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Wszyscy zatrzymani są w wieku od 20 do 35 lat -informuje rzecznik bydgoskiej policji.

Sędzia po zapoznaniu się z aktami sprawy trzech z nich, którzy posiadali znaczne ilości, aresztował na 2 miesiące. Pozostali zostali objęci policyjnym dozorem.Policjanci zapowiadają, że sprawa ma charakter rozwojowy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker