Na sygnale

Kradli paliwo na stacji Circle K przy DK10, koło Solca Kuj.

Namierzył ich monitoring. Udostępnij

Soleccy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawców kradzieży paliwa na stacji Circle K mieszczącej się przy DK 10. W tym celu publikujemy wizerunki sprawców zarejestrowane przez monitoring stacji.

Policjanci z komisariatu w Solcu Kujawskim prowadzą szereg postępowań wyjaśniających dotyczących kradzieży paliwa na stacji Circle K przy DK nr 10. Wszyscy sprawcy poruszali się pojazdami z zamontowanymi kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Paliwo nalewane było nie tylko do baków pojazdów, ale również do zbiorników znajdujących się na tylnych siedzeniach.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają sprawców tych kradzieży lub posiadają jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ich wykrycia, o kontakt telefoniczny bezpośrednio z prowadzącym sprawy sierż. szt. Maciejem Cabańskim pod numerem telefonu (52)3877130, 695350748, elektronicznie na adres: maciej.cabanski@bg.policja.gov.pl  lub z Komisariatem Policji w Solcu Kujawskim tel: (52)3877100. Wszystkim zagwarantowana jest anonimowość – apeluje  sierż. szt. Maciej Cabański/ KP Solec Kujawski

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker