Na sygnale

Kryminalni zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo na Jachcicach

Denatem okazał się być 25-letni bydgoszczanin Remigiusz O.

Kryminalni z KM i KW w Bydgoszczy zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna będzie odpowiadać za śmierć 25-latka. Ciało Remigiusza O. zostało znalezione w lesie na Jachcicach. Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.

Wszystko miało swój początek dwa tygodnie temu (10.04.2020). Z relacji zgłaszającego wynikało, że ciało leży w lesie przy ulicy Partyzantów w Bydgoszczy. Na miejsce został skierowany patrol. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Był to mężczyzna. Ciało miało widoczne obrażenia. Patrol zabezpieczył miejsce zdarzenia i wezwał na miejsce ekipę dochodzeniowo-śledczą.

Na miejsce przyjechał prokurator. Wszystko wskazywało na to, że do jego śmierci mogły się przyczynić inne osoby. Denatem okazał się być 25-letni bydgoszczanin. Żmudna i wnikliwa praca kryminalnych z KW i KM policji  przyniosła efekt. Analiza zgromadzonego materiału pozwoliła im na wytypowanie podejrzewanego. Był nim 19-latek. Młody mężczyzna został zatrzymany w domu, a następnie przewieziony do komendy miejskiej. Tam wszystko się potwierdziło.19-latek przyznał się do zabójstwa. Okazało się, że ugodził 25-latka ostrym narzędziem. Kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu rzeczy należące do denata. Co więcej, zabezpieczyli też narkotyki.

Dzisiaj (24.04.2020) policjanci doprowadzili podejrzanego do sądu, który po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 19-latka na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi kara 25 lat pobawienia wolności, a nawet kara dożywocia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker