Na sygnale

Policjanci prowadzili resuscytację 58-letniego mężczyzny

W trakcie oczekiwania na karetkę pogotowia mężczyzna nagle przestał oddychać.

Patrol z Solca Kujawskiego prowadził resuscytację 58-letniego mężczyzny aż do przyjazdu pogotowia. Zdecydowane i profesjonalne działania policjantów prawdopodobnie uratowały kolejne ludzkie życie.

Wczoraj policjanci z Solca Kujawskiego otrzymali zgłoszenie mówiące o tym, że na Dworcu PKP przy drugim peronie leży człowiek. Kiedy patrol dotarł na miejsce zastał  leżącego mężczyznę, który oddychał, jednak nie było z nim żadnego kontaktu. W związku z tym funkcjonariusze ułożyli go w pozycji bocznej bezpiecznej i wezwali pogotowie ratunkowe.

W trakcie oczekiwania mężczyzna nagle przestał oddychać. Policjanci natychmiast rozpoczęli resuscytację. Prowadzili ją nieprzerwanie aż do czasu przyjazdu, wezwanej na miejsce, karetki pogotowia. Po przybyciu pogotowia kontynuowane były czynności reanimacyjne. Po około 25 minutach udało się przywrócić 58-latkowi akcję serca. Trafił pod opiekę medyków.

Zdecydowane działanie, determinacja i profesjonalizm soleckich policjantów doprowadziły prawdopodobnie do uratowania życia mężczyźnie. Policjanci po raz kolejny udowodnili, że mimo tak trudnego czasu, w którym muszą teraz służyć życie ludzkie liczy się dla nich najbardziej – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker