Na sygnale

Bydgoszcz. Ukradł portfel. Szuka go policja. Udostępnij zdjęcia z monitoringu!

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela wraz z zawartością dokumentów, pieniędzy oraz krat płatniczych. Zdarzenie miało miejsce 17 sierpnia 2018 roku pomiędzy godziną 16:00 a 17:00 na terenie Galerii Pomorskiej przy ulicy Fordońskiej 144 w Bydgoszczy.

Tego samego dnia około godziny 17:00 nieznany mężczyzna dokonał transakcji płatniczej w jednym ze sklepów za pomocą karty bankomatowej należącej do pokrzywdzonego. Około 17:20 usiłował dokonać drugiej transakcji w innym sklepie. Śródmiejscy policjanci zbierają informację mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-588-11-83, a także całodobowo pod numerami 52-588-11-60 lub 112 – apeluje kom. Przemysław Słomski,Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker