Na sygnale

Pobili i okradli bydgoszczanina. Nieprzytomnego pozostawili zanurzonego w Brdzie

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie sprawcy rozboju. Kobieta i dwóch mężczyzn  dotkliwie pobiło i okradło bydgoszczanina. Nieprzytomnego pozostawili  na brzegu  Brdy. Mężczyzna zdołał dotrzeć w rejon pobliskiego TESCO i tam uzyskać pomoc. Jego oprawcy zostali zatrzymani przez policjantów.

Rabusie ukradli telefon komórkowy i portfel z pieniędzmi.  Swoją ofiarę  dopadli na nabrzeżu Brdy przy ul. Toruńskiej  kolo TESCO.  Pokrzywdzony bydgoszczanin  został dotkliwie pobity i okradziony.  Nieprzytomny leżał połową ciała zanurzony w wodzie. Po kilku godzinach odzyskał przytomność. Zdołał dojść na parking pobliskiego centrum handlowego.

Pobitego, mokrego i zziębniętego mężczyznę zauważył jeden z kierowców i natychmiast wezwał pogotowie i policję. Pokrzywdzony trafił do szpitala.  Wnikliwa praca kryminalnych  doprowadziła do zatrzymania  33-letniej bydgoszczanki i jej dwóch kolegów w wieku 39 i 40 lat.  Okazało się, że obaj mężczyźni odbywali już kary za podobne przestępstwa. Za ten czyn będą odpowiadać w warunkach recydywy. Sędzia po zapoznaniu się z aktami spraw  aresztował troje bydgoszczan na trzy miesiące – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker