Na sygnale

Bydgoszczanin ukradł z wypożyczalni BMW warte 200 tysięcy zł.

Współpraca nakielskich i bydgoskich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem 36–latka, który w Bydgoszczy przywłaszczył BMW warte 200 tysięcy złotych. Mienie odzyskano. Teraz o jego losie zdecyduje prokurator.

Kryminalni  mieli informacje, że na terenie jednej z bydgoskich firm doszło do przywłaszczenia BMW wartego aż 200 tysięcy złotych. Z ustaleń bydgoskich mundurowych wynikało, że przywłaszczenie to sprawka 36-letniego nakielanina, dlatego też o pomoc zwrócili się do policjantów z Nakła.

Wczoraj kryminalni z Nakła uzyskali informację, że podejrzany 36-latek przemieszcza się jedną z nakielskich ulic. Podejrzany został dowieziony do komendy. W międzyczasie „patrolowcy” ustalili, że przywłaszczone BMW stoi na parkingu przed jednym z marketów, tam też auto zostało zabezpieczone.

Zatrzymany został przekazany policjantom z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Śródmieście. Jak się okazało 36-latek wypożyczył BMW, jednak jak widać nie miał chęci go zwrócić. Podejrzany usłyszał też zarzut niestosowania się do sądowego zakazu. Do czasu podjęcia decyzji przez prokuratora, 36-latek przebywa w policyjnym areszcie. Odzyskane auto wróciło już do prawowitego właściciela-informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker