Na sygnale

Bydgoszcz. Policjantka po służbie zatrzymała złodzieja kosmetyków

34-latek ukradł kosmetyki z drogerii przy ul. Wojska Polskiego. Bezpośrednio po kradzieży zatrzymała go policjantka z Bydgoszczy. W związku z kradzieżą i zakłócaniem porządku publicznego został on ukarany dwoma mandatami karnymi po 500 złotych każdy.

Policjantka w czasie wolnym od służby weszła do drogerii przy ul. Wojska Polskiego. Zwróciła uwagę na mężczyznę który przez szybę obserwował to, co dzieje się w środku sklepu. Kiedy funkcjonariuszka stała w kolejce do kasy, do ekspedientki podeszła inna klientka i poinformowała o kradzieży kosmetyków przez nieznanego jej mężczyznę, który opuścił już drogerię.

Policjantka szybko poprosiła kobietę o rysopis. Zobaczyła, że podejrzewany oddala się w kierunku Kapuścisk. Natychmiast rozpoczęła za nim pościg. informując kim jest. Kiedy ten się zorientował, że ściga go policjantka zaczął uciekać przez rozkopane torowisko na drugą stronę ulicy. W pewnym momencie policjantka zauważyła zmierzającego z naprzeciwka swojego męża. Wspólnie zatrzymali 34-latka i obezwładnili, po czym zawiadomili dyżurnego. Ten na miejsce skierował partol z Wyżyn. Gdy policjanci przyjechali na miejsce ujawnili przy nim skradzione w drogerii artykuły – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker