Na sygnale

Warlubie. Policjanci z drogówki myśleli, że jest pod wpływem alkoholu. A to była cukrzyca

Policjanci przekazali kierowcę audi pod opiekę ratownikom medycznym

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci „patrolówki” w Nowem zwrócili uwagę na mężczyznę który wykonywał niebezpieczne manewry na drodze. Swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla innych kierowców. Okazało się, że kierowca miał miał cukrzycę i stracił przytomność. Na szczęście w odpowiednim momencie na jego drodze stanął patrol.

W Warlubiu policjanci otrzymali  sygnał, że od strony Świecia prawdopodobnie jedzie pijany kierowca. Po chwili zauważyli  AUDI.  Kierujący nie potrafił utrzymać właściwego toru jazdy.  Zagrażał innym użytkownikom ruchu. dlatego policjanci zatrzymali pojazd do kontroli.

-Jak się okazało, mężczyzna wcale nie był pijany. Za kierownicą siedział 57-latek. Był osłabiony i zasypiał. Zachowanie mężczyzny wskazywało na to, że może on chorować na cukrzycę. Policjanci  wezwali pogotowie ratunkowe. Cały czas starali się też nie dopuścić do utraty przez niego przytomności. Policjanci przekazali kierowcę AUDI pod opiekę ratownikom medycznym. Na szczęście Dzięki szybkiej reakcji policjantów nikomu nic się nie stało – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker