Na sygnale

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (08.12.2019) na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Gościeradz w powiecie bydgoskim. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonej przyczyny zjechała z drogi, a następnie potrąciła jadącego ścieżką rowerzystę. 71-latek po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Wczoraj (08.12.2019) około godziny 10:40 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 25 w Gościeradzu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi, przejechała przez pas zieleni i potrąciła, jadącego ścieżką dla rowerów, 71-letniego rowerzystę. Mężczyzna został przewieziony do bydgoskiego szpitala, gdzie mimo udzielonej pomocy zmarł. Kierująca samochodem 32-latka była trzeźwa.

-Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje podkom. Lidia Kowalska,Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker