Na sygnale

Włamywał się do kościelnej skarbony. Zatrzymali go policjanci z Bydgoszczy

Łączna wartość strat wyniosła ponad 1800 złotych.

31-latek sześciokrotnie okradał skarbonę znajdującą się w jednym z bydgoskich kościołów. Na tym jednak katalog zarzutów. Odpowie on również za dwukrotne posłużenie się dowodem innej osoby oraz dwie kradzieże w sklepach. Łączna wartość strat wyniosła ponad 1800 złotych.

Kryminalni zatrzymali sprawcę włamań, do których dochodziło na terenie jednego z kościołów w Bydgoszczy. Prowadzone w tych sprawach działania doprowadziły do zatrzymania 31-letniego bydgoszczanina. Jak się okazało jest to mężczyzna znany bydgoskim policjantom z wcześniej dokonywanych przestępstw. Po zgromadzeniu całego materiału dowodowego usłyszał on sześć zarzutów kradzieży z włamaniem do skarbowy zamontowanej w jednym z kościołów w Bydgoszczy, gdzie łączna wartość strat wyniosła ponad 1800 złotych.

Ponadto policjanci udowodnili mu również cztery inne przestępstwa: dwukrotne posłużenie się dowodem osobistym innej osoby a także dwa zarzuty kradzieży odzieży w jednym ze sklepów w galerii handlowej oraz telefonu komórkowego. Wkrótce jego postępowanie oceni sąd – informuje podkom. Lidia Kowalska,  Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker