Na sygnale

Bydgoszczanin wpadł z narkotykami. Przeszkadzał policjantom przy udzielaniu pomocy

Policjanci zatrzymali 51-letniego bydgoszczanina za posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł, gdy przeszkadzał policjantom przy udzielaniu pomocy. Podejrzany posiadał przy sobie „działkę” marihuany. Kolejne porcje tego narkotyku posiadał w domu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło nad ranem. Patrol policji zauważył na jednej z ulic w centrum miasta leżącego na środku jezdni mężczyznę. Mundurowi udzielili mu pomocy i przenieśli na chodnik. Okazało się, że mężczyzna nie może poruszać się o własnych siłach. Kontakt z nim był bardzo utrudniony. Było też czuć od niego alkohol. Funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie.

W trakcie oczekiwania na karetkę, podszedł do nich inny mężczyzna. Oferując swoją „pomoc” zaczął przeszkadzać policjantom. Mężczyzna ten, mimo próśb funkcjonariuszy o nie utrudnianiu im czynności, stawał się coraz bardziej agresywny i nadpobudliwy. Mundurowi postanowili go obezwładnić. Z kieszeni kurtki mężczyzny wypadł woreczek z marihuaną i szklana lufka.. 51-latek został dowieziony do komisariatu. Kryminalni w mieszkaniu zatrzymanego.znaleźli kolejne porcje marihuany. Teraz może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności-informuje.kom. Przemysław Słomski,Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker