Na sygnale

Poszukiwany zatrzymany dzięki czujności sędziego

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego 37-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego. Było to możliwe dzięki czujności sędziego ze Świecia i jego asystentki, którzy powiadomili mundurowych o swoich podejrzeniach. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna od razu trafił do zakładu karnego.

Wczoraj (9.01.19) policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności 37-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego. Chwilę wcześniej mężczyzna stawił się do sądu w Świeciu w związku z dokonaniem licznych włamań w powiecie świeckim. Pracujący nad sprawą sędzia oraz jego asystentka, podczas weryfikacji informacji zawartych w wywiadzie nabrali podejrzeń wobec mężczyzny, który „ma na sumieniu” również inne przestępstwa popełniane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. O swoich przypuszczeniach powiadomili mundurowych.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili dane 37-latka w policyjnych systemach, Podejrzenia sędziego potwierdziły się. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jeszcze tego samego dnia został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę – informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.


Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker