Na sygnale

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa ostrzega przed oszustami. Udostępnij !

Do Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wpłynęło zgłoszenie o oszuście, który grasuje po osiedlu „Szybowników” .  Naciągnął on co najmniej dwie starsze osoby.  Mężczyzna przyszedł  do  ich mieszkania pod pozorem dokonania  płatnego przeglądu instalacji gazowej.

Oszust  powołuje się  na spółdzielnię, która na os. „Szybowników”  prowadziła przeglądy instalacji gazowej.  FSM stanowczo podkreśla, że osoby dokonujące przeglądów dla spółdzielni nie mają prawa pobierać żadnych pieniędzy od mieszkańców. Przypomina, że służby Spółdzielni posiadają stosowne identyfikatory. Spółdzielnia apeluje do mieszkańców o zamykanie za sobą drzwi wejściowych do klatek schodowych oraz do mieszkań. Tożsamość osób wykonujących usługi dla spółdzielni można potwierdzić wykonując telefon do administracji osiedla, na stały od lat numer telefonu  52 343 02 72 – informuje FSM.

Jeśli jesteście świadkiem takiej sytuacji lub dotyczyła ona bezpośrednio was, prosimy o natychmiastowe zgłoszenie na Policję. Telefon do dyżurnego fordońskiego komisariatu 52 525 58 59, 58 525 58 10 lub całodobowo 997. 

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker