Na sygnale

Ten miał fantazję! Pijany 41-letni rowerzysta jechał autostradą A-1

 

Jazda autostradą może wiele kosztować. Przekonał się o tym nietrzeźwy mieszkaniec powiatu świeckiego. 41-latek  próbował dojechać do domu autostradą A1 na rowerze.Za swój „wyczyn”, w dodatku po pijanemu, mężczyzna odpowie przed sądem.

W niedzielę  wieczorem kierowcy jadący autostradą A1 w kierunku Gdańska przecierali oczy ze zdumienia. Przed maskami samochodów zobaczyli na swojej drodze mężczyznę jadącego zygzakiem  rowerem. Na szczęście nikomu nie stała się krzywda. Rowerzysta przejeżdżał w Nowych Marzach przez barierki prowadzące na autostradę A1.

Rowerzysta był bardzo zaskoczony interwencją mundurowych. Swoje zachowanie tłumaczył pomyłką. Podkreślał, że pomylił drogi, a chciał dojechać tylko do domu. Okazało się, że rowerzysta miał w organizmie ponad 2,5 promila. Teraz 41-latek ze swojej brawurowej jazdy rowerem po autostradzie, w dodatku pod wpływem alkoholu, będzie się musiał tłumaczyć przed sądem.– informuje sierż. szt. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker