Na sygnale

Radziejów. Pozbawili wolności 34-latka ze szczególnym udręczeniem ofiary

Śledztwo w sprawie pozbawienia wolności 34-latka ze szczególnym udręczeniem ofiary prowadzi KWP w Bydgoszczy. Przywiązywali go do drzewa, zmuszali do kopania dołu, straszyli bronią, polewali benzyną i zamykali w kontenerze. Mężczyzna miał być także bity. Wszystko w celu zwrotu rzekomej wierzytelności. Podejrzanym grozi kara nie krótsza niż 3 lata więzienia.

Policjanci z Radziejowa dostali dramatyczne zgłoszenie. Wynikało z niego, iż 34-letni mieszkaniec powiatu mógł zostać pozbawiony wolności i jest torturowany. Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Zatrzymali osobowego Seata, w którym było czterech mężczyzn. Wśród nich był pokrzywdzony 34-latek. Kryminalni uwolnili mieszkańca powiatu radziejowskiego. Trzech pozostałych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu.

Podczas przeszukań  policjanci zabezpieczyli 2 sztuki broni a także 11 kanistrów wypełnionych olejem napędowym oraz cysternę, w której było ok. 10 tys. litrów oleju napędowego. Z tej racji, że było duże prawdopodobieństwo, iż paliwo to jest nielegalne o sprawie powiadomiono KAS.Zatrzymani mężczyźni w wieku 30l., 32l., 36l .trafili na 3 miesiące do aresztu – informuje podinsp. Monika Chlebicz, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker