Na sygnale

Kierowca AUDI miał 2 promile alkoholu w organizmie, ale za to nie miał prawa jazdy

AUDI dachowało w Wojnowie gm. Zbójno.

AUDI dachowało w Wojnowie gm. Zbójno. Kierowca lat 18-cie  i pasażer lat 26  byli  nietrzeźwi oraz posiadali przy sobie narkotyki.

W środę na DW-556 policjanci zauważyli w przydrożnym rowie wywrócone AUDI. Jednak jak ustalili, kierowca i pasażer pojazdu przed ich przebyciem oddalili się. Mundurowi natychmiast przystąpili do przeszukiwania okolicy. Kilkaset metrów od miejsca kolizji policjanci zastali kierowcę audi i pasażera.

18-letni kierowca w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.  Nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Nietrzeźwy pasażer posiadał przy sobie porcję marihuany.  Obaj mężczyźni  trafili do policyjnego aresztu.  18-latek odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.  Grozi mu 3 lata pozbawienia wolności. Natomiast 26-latek odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu 3 lata pozbawienia wolności – informuje asp. szt.  Małgorzata Lipińska, p.o. Oficera Prasowego KPP w Golubiu-Dobrzyniu

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker