Na sygnale

Policjanci ściągnęli desperata z wiaduktu

20-latek wykrzykiwał, że zamierza targnąć się na życie i skoczyć z wiaduktu

Policjanci z nakielskiej „patrolówki,” po negocjacjach, ściągnęli z wiaduktu . Uratowany mężczyzna został przekazany pod opiekę służbom medycznym.

Wczoraj dyżurny nakielskiej komendy odebrał zgłoszenie od mieszkańca miasta, że młody mężczyzna prawdopodobnie chce skoczyć z wiaduktu kolejowego. Kiedy policjanci dojechali w okolice wiaduktu, zauważyli młodego mężczyznę, stojącego przy barierce na zewnętrznej stronie mostu. Desperat krzyczał w stronę policjantów, że nie będzie z nikim rozmawiał, i nikt nie ma do niego podchodzić, bo i tak skoczy.

-Policjanci nie podchodząc do 20-latka negocjowali z nim, próbując odwieść mężczyznę od jego zamiarów. Dopiero kiedy straż pożarna rozłożyła specjalistyczny sprzęt, policjanci w dalszym ciągu prowadząc spokojną rozmowę  powoli zmierzali w jego kierunku.  Po chwili, st. sierż. Patryk Dutkiewicz i st. sierż. Rafał Skieresz, wykorzystując moment, kiedy ten skupił swój wzrok na stojących pod wiaduktem służbach,  złapali 20-latka. następnie przeciągnęli go na bezpieczną, wewnętrzną stronę wiaduktu. Mundurowi przekazali nakielanina pod opiekę służbom medycznym – informuje Mł. asp. Justyna Andrzejewska,Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker