Na sygnale

Zatrzymano 28-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego marihuanę oraz amfetaminę.

Patrol z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymał 28-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do niego marihuanę oraz amfetaminę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Policjanci z  oddziału prewencji patrolując ulice osiedla Górzyskowo zauważyli stojącego przed otwartym garażem mężczyznę. Ten na widok patrolu natychmiast wbiegł do garażu i zamknął drzwi. Funkcjonariusze postanowili go sprawdzić. Mężczyzna po chwili otworzył drzwi. Zachowywał się bardzo nerwowo. W głębi garażu zauważyli stojącą na stole prowizoryczną „fajkę wodną” wykonaną z plastikowej butelki. Obok butelki leżały woreczki strunowe. W jednym z nich znajdował się zielony susz roślinny. 28-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na Szwederowie.

Zabezpieczony susz roślinny to marihuana. Tego samego dnia kryminalni z komisariatu pojechali przeszukać mieszkanie 28-latka na jednej z ulic  Błonia. Tam znaleźli kolejne porcje marihuany oraz jedną „działkę” amfetaminy. Śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker