Na sygnale

Nastolatek aresztowany na dwa miesiące za kradzieże i kradzieże z włamaniem

18-latek wielokrotnie włamywał się do domów i pomieszczeń gospodarczych

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Nastolatek aresztowany na dwa miesiące za kradzieże i kradzieże z włamaniem . Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w jednej z miejscowości w gminie Zbiczno.  Podczas ich chwilowej nieobecności gospodarzy , ktoś ukradł dwa telefony komórkowe, trzy zegarki męskie i biżuterię.  Straty  oceniono na prawie 15 tysięcy złotych.

Na miejsce zdarzenia przyjechał przewodnik z psem patrolowo-tropiącym„Iskra”. Pies doprowadził policjantów do zabudowań w tej samej miejscowości. Zamieszkiwał tam znany im z wcześniejszych spraw 18-latek trafił do celi. Kryminalni udowodnili poza tym 18-latkowi  włamania do pomieszczeń gospodarczych, domków letniskowych, domów jednorodzinnych skąd ukradł sprzęty rtv, alkohole, elektronarzędzia, pieniądze i wiele innych przedmiotów .Sąd aresztował go na okres 2 miesięcy.  Grozi mu  kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker