Na sygnale

Fordońscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała 16-latka

19-latek odpowie za uszkodzenie ciała. Teraz czeka go sprawa w sądzie

Fordońscy policjanci  zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała 16-latka. Chłopiec  został zaatakowany  w ubiegłą sobotę gdy szedł z kolegami tuż przed godziną 18.00  ulicą Golloba . Bydgoszczaninowi  grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jednak z uwagi na to, że jego czyn miał charakter chuligański to musi liczyć się z wyższym wymiarem kary.

Pokrzywdzony, wraz ze swoimi kolegami, szedł słuchając muzyki z głośnika. To prawdopodobnie zwróciło uwagę 19-latka idącego z przeciwnego kierunku. Tuż po tym, jak się minęli pokrzywdzony zauważył, że mężczyzna idzie w jego kierunku. Próbował mu uciekać, jednak na nic to się zdało. Agresor go dogonił i uderzył z dużą siłą w twarz, po czym oddalił się.

16-latek z obrażeniami głowy poszedł do domu, skąd rodzice przewieźli go do szpitala. Okazało się, że ukazy, których doznał są poważne i musi pozostać w szpitalu. Kilka godzin później matka pokrzywdzonego zgłosiła sprawę fordońskim policjantom. Ci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Ustalenia doprowadziły kryminalnych do 19-letniego mieszkańca Fordonu.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu-  informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker