Na sygnale

Spowodował wypadek na ul. Focha i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci zatrzymali sprawcę wypadku do którego doszło przed północą z 21/22 lipca br na przejściu dla pieszych przy ul. Focha w Bydgoszczy. 19-latek odpowie za spowodowanie wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Do wypadku drogowego z udziałem dwojga pieszych doszło tuż przed północą z 21/22 lipca 2018 r. Wówczas w przechodzącą prawidłowo przez przejście dla pieszych parę wjechał Fiat Uno. Sprawca wypadku nie zatrzymawszy się odjechał z miejsca zdarzenia, po czym porzucił auto kilkaset metrów dalej i uciekł.

Policjanci pełniący służbę w tym rejonie, po przybyciu na miejsce w pierwszej kolejności udzielili pomocy poszkodowanym. Jednocześnie za pośrednictwem dyżurnego wezwali pogotowie. Na szczęście kobieta nie ucierpiała.  Jej towarzysz z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

-Uzyskane od świadków informacje  pozwoliły ustalić personalia sprawcy. Okazał się nim 19-latek, który w momencie przyjazdu policjantów do jego miejsca pobytu był już spakowany i chciał wyjechać z Bydgoszczy, by uniknąć odpowiedzialności. Mężczyzna odpowie nie tylko za spowodowanie wypadku, ale również za ucieczkę z miejsca zdarzenia – informuje  podkom. Lidia Kowalska,
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker