Na sygnale

Dokonał rabunku kilka godzin po wyjściu z Zakładu Karnego

Kilka godzin po opuszczenia zakładu karnego  41-letni bydgoszczanin wrócił na drogę przestępczą. Tym razem odpowie za kradzież z włamaniem, groźby karalne oraz złamanie sądowego zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

W  minioną sobotę policja  otrzymała zgłoszenie o włamaniu do mieszkania przy ulicy Nakielskiej.  Sprawca  wszedł do środka i ukradł kilkaset złotych. Wszystko to pod obecność lokatorów. Mężczyzna groził  byłej konkubinie i jej partnerowi pozbawieniem życia i zdrowia . Po tym wszystkim uciekł z mieszkania i chciał się ukryć.

–  41-latek ukrył się w pobliskich zaroślach. Okazało się, że mężczyzna tego dnia opuścił Zakład Karny, w którym odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Dodatkowo wyszło na jaw, że swym zachowaniem złamał również sądowy zakaz zbliżania się do  byłej konkubiny. Bydgoszczanin usłyszał łącznie cztery zarzuty, gdyż groźby kierował do dwóch osób. Za te czyny dodatkowo będzie odpowiadał w warunkach recydywy, za co grozi większy wymiar kary -informuje podkom. Lidia Kowalska,
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker