Na sygnale

Za morderstwo grozi 27-latkowi z Szubina kara dożywotniego pozbawienia wolności

Trzy miesiące w areszcie spędzi 27–latek zatrzymany do zdarzenia, jakie odnotowano w miniony piątek na ogródkach działkowych w Szubinie. Przed aresztowaniem zatrzymany usłyszał prokuratorskie zarzuty zabójstwa. Za zbrodnię grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności, a ostateczne decyzje podejmie sąd.  

W Szubinie na jednej z działek został pobity 63-letni mężczyzna. Na miejscu mundurowi znaleźli ciało 63-latka z widocznymi obrażeniami. Do wyjaśnienia sprawy „patrolowcy” zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta. Zatrzymany miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu i trzeźwiał w policyjnym areszcie.

– W tym czasie kryminalni wykonywali szereg czynności procesowych na miejscu zdarzenia, zbierali ślady i przesłuchiwali świadków. 27-latek usłyszał w prokuraturze zarzut zabójstwa.  Podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym. Karę dla mieszkańca Szubina wymierzy sąd. Za zabójstwo grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker