Na sygnale

Może znasz tą kobietę? Policja odwołuje poszukiwania!

Policjanci z Grudziądza ustalili tożsamość kobiety, która znaleziona została w miejscowości Ruda koło Grudziądza. Tym samym odwołują prośbę o pomoc w identyfikacji. Dziękujemy jednocześnie za publikację komunikatu.

 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zawracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety, którą w piątek – 13.07.2018 r. znaleziono leżącą na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Ruda koło Grudziądza. Kobieta w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.  

W piątek ( 13.07.2018) o godz. 16.50 w miejscowości Ruda w pobliżu Grudziądza na drodze krajowej nr 55 przejeżdżający kierowcy zauważyli leżącą na jezdni kobietę. Świadkowie zaalarmowali policję i pogotowie. Dyżurny policji z Grudziądza na miejsce skierował znajdujący się w pobliżu patrol. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na jezdni leżała nieprzytomna kobieta z urazem głowy. Pogotowie przewiozło ja do szpitala, gdzie nadal przebywa. Jej stan lekarze określają jako ciężki. Niestety, kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów.

Funkcjonariusze z Grudziądza ustalają co mogło się wydarzyć i kim jest poszkodowana. Mundurowi w toku obecnie prowadzonych czynności nie wykluczają żadnej z wersji wydarzeń.

Kobieta w chwili znalezienia ubrana była w kurtkę koloru ciemnego, jeansy ciemne i charakterystyczne błyszczące buty, których fotografię publikujemy. Kobieta na obu udach ma ślady po przeszczepie skóry, przypuszczalnie po doznanym oparzeniu. Z dotychczasowych informacji wynika, że poszkodowana szła lewą stroną jezdni z kierunku od Grudziądza w kierunku miejscowości Klęczkowo w powiecie chełmińskim.

Funkcjonariusze z Grudziądza proszą osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do identyfikacji osoby oraz ustalenia okoliczności zdarzenia i doznanych obrażeń o kontakt z numerem alarmowym 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker