Na sygnale

Policjanci z Fordonu proszą o pomoc w identyfikacji tego złodzieja

Policjanci z Komisariatu Policji w Fordonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Fordonu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży czterech przesyłek kurierskich z wnętrza pojazdu marki Renault. Zdarzenie miało miejsce 06 kwietnia 2020 roku około godz. 14:15-14:30 w Bydgoszczy przy ulicy Kadłubka 1.

Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 30 lat ubrany w niebieską bluzę, czarne spodnie dresowe z trzema pasami po bokach i czarne buty z czerwoną podeszwą. Policjanci ustalili, że sprawca po kradzieży wsiadł do autobusu linii 69 na pętli autobusowej „tatrzańskie” około godz. 14:33. Jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu znajdującą się w autobusie.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-525 58 16, a także całodobowo pod numerami 52-525 58 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 1101/2020.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker