Na sygnale

Kąpiel w jeziorze Górzno zakończyła się tragedią

Brodniccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miniony piątek (7.06.) nad jeziorem Górzno. 29-letni mężczyzna wskoczył do wody i nie wypłynął. Akcja poszukiwawcza trwała kilkanaście godzin.

Do tragedii doszło w miniony piątek (7.06.). Kilka minut po godz. 23.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło nad jeziorem górznieńskim. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, iże prawdopodobnie 4 mężczyzn wypłynęło łódką na jezioro. Dwóch z nich wskoczyło do wody popływać, jeden z nich dopłynął do łódki, drugi już nie. Od tamtej pory trwały poszukiwania zaginionego 29-latka.

W poszukiwaniach oprócz policjantów, przewodników z psami tropiącymi wzięli udział strażacy z Górzna, Brodnicy, Torunia i Bydgoszczy ze specjalistycznym sprzętem oraz płetwonurkowie. W sobotę (8.06.), około godz. 14.10 strażacy wyciągnęli ciało mężczyzny na brzeg. Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tej tragedii.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker