Na sygnale

Tylko 14 dni cieszył się uprawniami do kierowania pojazdami 18-latek z Szubina

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 

Raptem 14 dni cieszył się z uprawnień do kierowania pojazdami 18-letni mieszkaniec Szubina. Policjanci zabrali mu prawo jazdy za prowadzenie pojazdu pod działaniem narkotyków. O jego losie zdecyduje sąd.

Wczoraj policjanci  zatrzymali do rutynowej kontrol iOopla Vectrę. Siedzący za kierownicą 18-latek wyglądał na bardzo zdenerwowanego. Początkowo mundurowi tłumaczyli ten stres faktem, że mężczyzna raptem od 14 dni posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami.  Zapewne to była jego pierwsza policyjna kontrola, jako kierowcy. Jednak, szybko się okazało, że powód zdenerwowania 18-latka był całkiem inny.

-W portfelu należącym do mężczyzny, policjanci znaleźli okopconą lufkę oraz woreczek strunowi z marihuaną.  Badanie to potwierdziło. Mieszkaniec Szubina kierował Oplem pod wpływem marihuany.  I tym oto sposobem, raptem po 14 dniach od uzyskania uprawnień do kierowania pojazdami mężczyzna   stracił prawo jazdy. 18-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzje w jego sprawie podejmie sąd-  informuje Mł. asp. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker