Na sygnale

Bardzo groźny wypadek w Płociszu na DK25

Czworo poszkodowanych z obrażeniami ciała trafiło do szpitali

Dzisiaj na DK-25 w miejscowości Płocicz w pow. sępoleńskim doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów: autobusu,Nissana Primera i ciężarowej Scanii. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Kierujący autobusem jadąc w kierunku Chojnic zatrzymał się na przystanku. – Za nim zatrzymał się również kierowca  Nissana Primera. Jadąca za osobówką Scania nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i najechał na  tył Nissana. Ten z kolei uderzył w stojący autokar. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznały cztery osoby.

Kierujący Nissanem 26-latek został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Bydgoszczy.  Pasażerka osobówki wraz z dwiema pasażerkami autokaru zostały przewiezione do pobliskich szpitali. Kierowca ciężarówki, (56l.) był trzeźwy. Na miejscu zorganizowano objazd przez wieś Płocicz.  Utrudnienia w ruchu tr

wały kilka godzin. Mundurowi będą wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia. – informuje mł.asp. Małgorzata Warsińska, Oficer Prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker