Aktualności

Policja poszukuje oszustki

Policja poszukuje oszustki. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia oraz mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości proszone są o kontakt osobisty z policjantami komisariatu Bydgoszcz- Śródmieście.

Oszustka ze zdjęcia wraz ze wspólnikami podrobiła dowód osobisty ze swoją podobizną i prawdziwymi danymi  38-letniej mieszkanki Bydgoszczy.  Posługując się fałszywym dokumentem, zaciągała kredyty, brała chwilówki i wynajęła mieszkania. Łącznie obciążyła konto pani Agnieszki na kwotę około 100 tys. zł. Mimo że poszkodowana kobieta od razu zgłosiła sprawę policji i prokuraturze, organy ścigania nic z tym nie zrobiły. W ubiegłym tygodniu komornik zablokował pani Agnieszce pensję, żądając zwrotu ponad 50 tys. zł kredytu, który oszustka zaciągnęła, posługując się sfałszowanym dowodem w jednym z banków w Warszawie..

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę oraz mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości prosimy o kontakt osobisty z policjantami komisariatu Bydgoszcz- Śródmieście przy ulicy Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerami (52) 588 11 59, 997 – zwraca się z prośbą nadkom. Maciej Daszkiewicz  z KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker