Aktualności

Wpadł hurtownik narkotyków z ulicy Sygnałowej

Policjanci zabezpieczyli u 21-letniego mieszkańca ulicy Sygnałowej blisko 300g amfetaminy i 60 sztuk tabletek narkotyku. W jego mieszkaniu znaleziono też dwie sztuki broni gazowej i paralizator. Podejrzany został aresztowany na okres trzech miesięcy. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze zapukali do wytypowanego mieszkania. W czynnościach brał udział również przewodnik z psem do wyszukiwania narkotyków. W trakcie sprawdzania kryminalni znaleźli duży worek z białym proszkiem oraz woreczki z zawartością 60 sztuk tabletek. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina o łącznej wadze blisko 300 g. Ponadto w jego mieszkaniu zabezpieczyli dwa pistolety gazowe z amunicją oraz paralizator.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu. Niewykluczone, że po ekspertyzie biegłego usłyszy dodatkowy zarzut posiadania broni bez zezwolenia. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia – informuje asp. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker