Aktualności

Przetargi na używane mieszkania w Fordonie. Oto lokalizacje i ceny wywoławcze

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa sprzedaje mieszkania w drodze przetargu. Zainteresowani już mogą składać oferty.

FSM wystawia 2 mieszkania na sprzedaż. Na oba lokale ogłosiła przetargi pisemne. Pierwsze puste mieszkanie znajduje się na osiedlu Tatrzańskim, w bloku przy ul. Lawinowej 12/28, na 3. piętrze. Ma ono prawie 48,5 metrów kwadratowych. To są 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka i toaleta. Cena wywoławcza wynosi 240 tysięcy złotych. Lokum wolno obejrzeć, ale po wcześniejszym uzgodnieniu tego zamiaru z pracownikami spółdzielni, nr tel. 52 343 02 72 wewn. 110.

Drugie mieszkanie, wystawione przez spółdzielnię, zlokalizowane jest na tym samym osiedlu, ale na 2. piętrze w bloku przy ul. Zaruskiego 3/45. Mierzy niemal 55 m kw., są w nim 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz toaleta. W tym przypadku spółdzielnia wskazała cenę wywoławczą 270,6 tys. zł. Można je obejrzeć również po ustaleniu terminu z pracownikami spółdzielni.

Osoby, chcące przystąpić do jednego bądź drugiego przetargu, mogą już składać oferty. Mają czas do 8 stycznia włącznie, do godz. 14.00. Oferty są przyjmowane w siedzibie FSM przy ul. Kleeberga 2, ewentualnie można wysłać swoje propozycje pocztą lub kurierem. Więcej informacji na temat obu mieszkań i przetargów znajdą państwo na portalu spółdzielni www.fordonskasm.pl.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker