Aktualności

Majówka 2023 w Fordonie zacznie się już w kwietniu. Propozycje na długi weekend majowy

Długi weekend majowy w Fordonie rozpocznie się jeszcze w kwietniu - od pikniku na osiedlu Tatrzańskim

Długi weekend majowy tym razem rozpocznie się jeszcze w kwietniu. 30 kwietnia (w niedzielę) w godz. od 10.00 do 19.00 na placu przy ul. Orląt Lwowskich na osiedlu Tatrzańskim odbędzie się piknik rodzinny. Zaprasza Rada Osiedla Terenów Nadwiślańskich. W programie m.in. festiwal baniek mydlanych, występy artystyczne (Jurek Paterski), pokazy grupy BIZON, strefa dla dzieci, a w niej animacje, dmuchańce, konie, quady. Będzie również okazja kupić rękodzieło i produkty regionalne.

Są też innego rodzaju atrakcje. 1 maja (w poniedziałek) z parafii pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników przy ul. Bołtucia wyruszy rowerowa pielgrzymka śladami ks. Trybowskiego. Rowerowi pielgrzymi dotrą do Chełmży. Kto chce wziąć udział w nietypowej przejażdżce, niech skontaktuje się z parafią.

1 maja mieszkańcy dzielnicy mogą wybrać się także do pobliskiego Ostromecka na rozpoczęcie sezonu piknikowego. Potrwa on do końca sierpnia. Na miejscu jest okazja wypożyczyć kosz piknikowy ze smakołykami (tradycyjny albo wegański). Wypożyczenie kosza kosztuje jednak 99 zł. 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker