Aktualności

Ferie 2023 w Fordonie. Lodowisko i baseny za darmo dla uczniów. Są jednak warunki

W ferie nikt nie będzie się przecież nudził. Baseny i lodowisko zapraszają uczniów. Wstęp bezpłatny.

Zaczynają się ferie, które w tym roku potrwają od 30 stycznia do 10 lutego włącznie. Razem z weekendami, będzie 16 wolnych dni. Jeżeli dzieci i młodzież nie wyjeżdżają poza Bydgoszcz, na miejscu też mogą fajnie je spędzić. Na basen i lodowisko będzie okazja wybrać się za darmo. Są jednak warunki.

Z bezpłatnych wejść na pływalnie w mieście mogą korzystać uczniowie. Na chętnych czekają w Fordonie baseny: Aqua Fordon (przy Szkole Podstawowej nr 67, ul. Kromera 11), Ikar (przy SP65, ul. Golloba 7) i pływalnia Zespołu Szkół nr 5 (ul. Fieldorfa Nila 13). Pierwsze dwa baseny zapraszają w dni powszednie od godzin otwarcia do 14.00, natomiast ten przy „piątce” jest dla uczniów od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00. Nie trzeba mieć biletu, ale trzeba – strój i czepek, klapki, ręcznik oraz ważną legitymację szkolną.

Poślizgać się też będzie można gratis. Lodowisko przy ul. Golloba 7 pozostaje do dyspozycji uczniów od godziny otwarcia do godz. 14.00 od poniedziałku do piątku – i to przez całe ferie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker